این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

این فایل دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد این فایل کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي این فایل،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن این فایل :

محل انتشار: پنجمین همایش ملی مدیریت پسماند

تعداد صفحات: 6

نویسنده(ها):

حسین حکیمی – کارشناس حوزه معاونت شهر سازی و معماری شهرداری تهران ، مدرس دانشگاه آز
سید عباس حقپرست – دانش آموخته مقطع کاردانی عمران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین،عضو

چکیده:

مواد پلیمری به عنوان یکی از پر مصرفترین مصنوعات بشری در کل دنیا شناخته میشوند. با این حال عدم تجزیه پذیری این مواد و مشکلات دفن اصولی آنها به عنوان یکی از معضلات زیست محیطی در عصر حاضر شناخته می شود. در این میان دغن این مواد در بتن به عنوان یکی از پر مصرفترین مصالح ساختمانی به عنوان یک گزینه مطرح شده است. در مقاله حاضر اثر یک نوع از الیاف پلیمری که از قوطیهای پلیمری نوشابه (PET) بدست آمده است در کنترل ترکهای پلاستیک در بتن بررسی می شود. به این منظور نمونه های بتنی با درصدهای مختلف الیاف ساخته شده و در معرض شرایط شدید محیطی قرار داده شدند. نتایج حاکی از آن بود که میزان الیاف 1% بهترین نتیجه را در کنترل ترکها در داخل ملات سیمان داشت.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل این فایل با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل این فایل دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل

فایل word مقاله بررسی اثر الیاف بازیافتی PET در کنترل ترکهای پلاستیک بتن