این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

این فایل دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد این فایل کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي این فایل،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن این فایل :

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و نوآوری

تعداد صفحات: 23

نویسنده(ها):

محبوبه سعادتیان – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات- گرایش تجارت الکترونیک
ستار هاشمی – عضو هیئت علمی دانشکده برق وکامپیوتر دانشگاه شیراز

چکیده:

هدف از انجام این تحقیق، شناسایی مشکلات موجود در فرایند تامین قطعات یدکی یک شرکت تولید کننده تجهیزات الکترونیکی، با استفاده از شبیه سازی است. در این تحقیق سعی می گردد تا مشکل عمده سازمان مورد بررسی با استفاده از شبیه سازی ونرم افزار ارنا، یافته و حل گردد. مراحل بررسی وضع موجود وسپس یافتن گلوگاه ها و رفع موانع پیش رو، مطابق با روند علمی فرایند شبیه سازی دنبال می شود. بنابراین در مرحله اول، سعی می شود تا مدلی از سیستم موجود ارائه گردد. در مرحله بعد و پس از جمع آوری داده ها به تعیین توزیع آماری آنها پرداخته و وارد نرم افزار می نماییم. جهت تایید اعتبار مدل به جمع آوری نمونه هایی از داده های سیستم و مقایسه با داده های شبیه سازی، با استفاده از آزمون من – ویتنی و نرم افزار مطلب می پردازیم. پس از اجرا و یافتن مشکلات ، گزینه هایی را جهت بهینه نمودن مدل ، پیشنهاد و با استفاده از روش تحلیل سلسله مراتبی بهینه ترین گزینه را انتخاب می نماییم.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت این فایل وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
این فایل

دانلود این فایل

فایل word مقاله بهینه سازی فرایند تامین قطعات و مدیریت منابع با استفاده از شبیه سازی